התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת   050-7952906
בקניה מעל 250
משלוח חינם!
לכל הארץ עד הבית

200 קפסולות תואם לוואצה אמודו מיו אספרסו מור מארז מעורבב

ראשי >קפסולות קפה>קפסולות תואמות לוואצה אמודו מיו>200 קפסולות תואם לוואצה אמודו מיו אספרסו מור מארז מעורבב


CRMA
קפסולות קפה קרמה - תואם אמודו מיו כשר לפסח, 
ריח הקפה באוויר. לאט לאט, הכפית מחליקה לתוך כוס הקרמה הזהוב חום. לאוהבי קפה, זה הרגע הטוב ביותר של היום - קפסולות קפה קרמה של אספרסו מור. 
כדי להכין את קפה הקרמה, במומנטו משתמשים בפולי הקפה המשובחים ביותר עם תשוקה לפרטים, לפני שעובדו ושוכללו על ידי מומחי הקלייה שלהם.
תוצאות התהליך הזהיר והעדין במיוחד, מסתכם בקרמה חלק כקטיפה. הארומה מתונה ומאוזנת. והגוף מרגיש כמו קרם קפה, הרגשה של שלמות בכוס. 
שימוש בקפסולות האיכותיות של אספרסו מור מאפשר לך להכין קפה טרי באיכות מעולה בזמן קצר במיוחד.
*תואם מכונת לוואצה הנמכרת בחנויות ילו של פז.
 
AROMA
תערובת זנים איכותיים המגיעים מדרום אמריקה ודרום אמריקה מורכבת מ-70%פולי קפה רובוסטה ייחודיים בעלי טעמים אגוזיים וחומציות עדינה ומאוזנת, היוצרים משקה קפה עשיר עם גוף מלא. ו-30% פולי קפה ערביקה ארומאטיים במיוחד, המעניקים טעם מושלם של ארומה עשירה מתאים לאספרסו קצר ולקפוצ'ינו.
רמת חוזק 8
 
ALTO
תערובת המורכבת מזנים מובחרים המגיעים מדרום אמריקה אפריקה ואסיה בקלייה בינונית עד חזקה מאופיינת בחמיצות עדינה. התערובת מורכבת מ- 80% ערביקה לטעם איטלקי אמיתי עם טעמים חזקים ו-20% פולי קפה רובוסטה מאופיינים בחומציות נמוכה וגוף מצוין , תערובת קלאסית עם מרקם עשיר.
רמת חוזק 12
 
INTENSO
תערובת איכותית מורכבת מפולים המגיעים מדרום אמריקה ,מורכבת מ-70% פולי ערביקה בעלי ארומה עשירה וגוף דומיננטי מאופיינים ברמת חומציות בינונית ו-30% פולי רובוסטה בעלי טעמים עשירים וחומציות עדינה ומאוזנת ,תערובת המזכירה שוקולד מריר לאוהבי אספרסו חזק וארומאטי.
רמת חוזק 14

דגם: תואם לוואצה אמודו מיו
שם יצרן: אספרסו מור
זמן אספקה: עד 7 ימים

סה"כ המחיר 179 ₪
סה"כ כמות
הזמן עכשיו
200 קפסולות תואם לוואצה אמודו מיו אספרסו מור מארז מעורבב
 להגדלה לחץ על התמונה

מוצרים נוספים